Regały wspornikowe to znakomite rozwiązanie jeśli chodzi o składowanie towarów dłużycowych, takich jak rury PCV, różnego rodzaju płyty, metalowe profile oraz wiele innych długich elementów. Nadają się do przechowywania materiałów budowlanych, komponentów meblowych.

Unikalna konstrukcja, prostota i szybkość montażu, a także niezwykła łatwość zmiany układu ramion, możliwość dostosowania do bieżących potrzeb, to główna zaleta tego rodzaju regałów.

Regały wspornikowe do doskonałe rozwiązanie w każdym magazynie. To rozwiązanie usprawniające procesy magazynowe oraz umożliwiające zwiększenie powierzchni obiektu składowania. Ponadto pozwala na przechowywanie towaru spełniając przy tym wszystkie normy i zasady BHP.

W zależności od ciężaru przechowywanych towarów dysponujemy trzema wersjami systemu:

  • wersja lekka, przeznaczona do składowania ładunków lekkich,
  • wersja średnia, zaprojektowana do towarów o średniej masie,
  • wersja ciężka, stworzona do materiałów ciężkich, których obsługa odbywa się za pomocą urządzeń mechanicznych.

Wszystkie opcje mają możliwość składowania towaru po jednej stronie lub z obu stron regału co umożliwia łatwy dostęp do składowanych na nich materiałów. Ładunki umieszczone na regałach mogą być obsługiwane zarówno ręczne jak i za pomocą wózków widłowych, a także suwnic. Pozwala na to specyfika konstrukcji.

System regałów wspornikowych znajdzie zastosowanie w każdym magazynie. Regały wspornikowe to niezbędny element wyposażenia powierzchni magazynowych wewnętrznych oraz zewnętrznych na całym świecie. To idealna konstrukcja zaprojektowana do przechowywania wszelkiego rodzaju długich ładunków.