Regały wspornikowe to system magazynowania przeznaczone do składowania długich elementów takich jak: różnego rodzaju rury, deski, płyty i wiele innych. Regały zbudowane są z odpowiednio dobranych profili słupa, podstawy i ramion zapewniając mu odpowiednią stabilizację. Elementy konstrukcyjne regału wykonujemy w różnych rozmiarach, w zależności od masy ładunku, jaki muszą przenieść. Do słupów montowane są wsporniki, tworzące półki, na których składowane są towary. Ponadto ramy mają konstrukcję modułową, aby można było je rozbudowywać oraz modyfikować. Podstawowe elementy regałów wykonane są z profili walcowanych na gorąco, co zapewnia im dużą wytrzymałość na odkształcenia. Regały wspornikowe wyposażone są w blokady zabezpieczające, wzmocnienia słupów, odbojniki oraz usztywnienia pionowe co sprawia, że regały te są bezpieczne w użytkowaniu, stabilne i bardzo wytrzymałe.

System regałów wspornikowych to idealne rozwiązanie w każdym magazynie. Duża różnorodność elementów i prostota montażu to główne zalety tego rodzaju regałów. System ten jest łatwy w rozbudowie, można go dostosować do ładunków o różnych wysokościach, długościach oraz wadze. Taki system modułowy można w każdej chwili dostosowywać do zmieniającego się zapotrzebowania.

Nasza firma produkuje regały wspornikowe jednostronne, umieszczane głównie przy ścianach magazynu oraz regały wspornikowe dwustronne, umożliwiające dostęp do ładunku z obu stron.

W naszej ofercie znajdziecie państwo regały wspornikowe wewnętrzne oraz regały wspornikowe zewnętrzne.

Bardzo często system składowania montowany jest na terenie zewnętrznym magazynów. W związku z tym nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku również z tego typu instalacjami. Aby dostosować regały do warunków zewnętrznych oferujemy Państwu elementy uzupełniające regałów wspornikowych takie jak zadaszenia i fasady. Elementy te chronią towar przed wpływem warunków atmosferycznych.

Naszą główną zaletą jest to, że produkujemy regały nie tylko w standardowych wymiarach. Jesteśmy w stanie stworzyć regał w każdym rozmiarze. Nasze zamówienia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.